JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

W naszym poradniku przedstawiamy jak przyjęcie urodzinowe ozdobić trendami balonowymi sezonu 2021/2022! Nasze dekoracje urodzinowe pasują zarówno na przyjęcie dla dzieci jak i imprezę dla dorosłych! Wszystkie dekoracje balonowe mogą być spersonalizowane pod kątem kolorystyki, rozmiaru, użytych materiałów i wzorów.

W naszym poradniku przedstawiamy jak przyjęcie urodzinowe ozdobić trendami balonowymi sezonu 2021/2022! Nasze dekoracje urodzinowe pasują zarówno na przyjęcie dla dzieci jak i imprezę dla dorosłych! Wszystkie dekoracje balonowe mogą być spersonalizowane pod kątem kolorystyki, rozmiaru, użytych materiałów i wzorów.

Dekoracje balonowe są uosobieniem imprez i tworzą magiczny klimat na przyjęcie urodzinowe. Kiedy widzisz dekoracje balonowe – na myśl od razu przychodzi Ci „przyjęcie”, ale zazwyczaj są to po prostu balony związane w bukiet lub luźno rozłożone po pokoju. W dzisiejszych czasach mamy na rynku wiele kreatywnych pomysłów na dekoracje z balonów, aby urozmaicić imprezę: brama balonowa to hit każdego przyjęcia, girlanda balonowa i ścianka balonowa to kolejne trendy urodzinowe. Balony mogą być wszystkim, czego chcesz, każdym kształtem i konstrukcją – ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Oto najnowsze i najmodniejsze dekoracje balonowe sezonu, które musisz poznać, aby wybrać idealną kompozycję na przyjęcie urodzinowe!

  1. Ścianka do zdjęć

Ścianka balonowa do zdjęć to idealna propozycja na przyjęcie urodzinowe, w której udział bierze większa ilość osób. Można dodać na nią imię solenizantki lub solenizanta albo datę urodzin. Poza funkcją dekoracyjną ścianka do zdjęć może stanowić też doskonałą atrakcję dla osób, które lubią robić sobie zdjęcia na pamiątkę. To także świetny prezent, z którego można później zrobić album z fotografiami.

  1. Balony cyfry

Balony cyfry są trendem, który pojawił się na rynku już kilka lat temu i nadal robi furorę na imprezach urodzinowych. Cyferki napełniane helem można przyozdobić całym bukietem balonów dobranych kolorystycznie do przewodniego motywu imprezy. Cyfry balonowe można także połączyć z większą dekoracją taką jak girlanda balonowa czy ramka z balonów!

  1. Dekoracje z balonów foliowych

Balony foliowe to doskonałe dekoracje balonowe, które komponują się z motywami przewodnimi na przyjęcie urodzinowe i innymi dekoracjami okolicznościowymi. Balony foliowe z postaciami z bajek czy świątecznymi napisami są często używane do dekorowania imprez tematycznych, dzięki czemu możesz stworzyć odpowiedni klimat na Twoim przyjęciu.

  1. Balony wybuchowe

Chcesz wprowadzić trochę szaleństwa na swoje przyjęcie urodzinowe, ale fajerwerki to trochę za wiele? Jako jedna z niewielu firm na rynku oferujemy wybuchowe balony – spektakularne kule, które w kulminacyjnym momencie wieczoru możesz odpalić jednym przyciskiem, a obsypią gości serpentynami z konfetti, balonikami i radością! A zdjęcia z tego niezwykłego momentu będą niezapomnianą pamiątką.

  1. Girlanda z balonów

Wisząca girlanda balonowa może wnieść na Twoje przyjęcie urodzinowe niezwykły klimat – stworzymy zabawny projekt zwisający z sufitu w motywie pirackim albo safari dla Twojej pociechy, albo elegancką girlandę a’la lata 20. w kolorystyce złota, bieli i czerni, aby dodać trochę blichtru do wnętrza na okrągły jubileusz urodzinowy. Balony foliowe z imieniem solenizanta sprawią, że jego urodziny będą jeszcze bardziej wyjątkowe

  1. Brama z balonów

Zamiast przywiązywać balony, gdzie popadnie – do krzeseł, lamp czy mebli, lepiej wybrać kreatywną i piękną bramę balonową. Brama balonowa to efektowny łuk, który będzie idealny na urodziny Twojego dziecka, ponieważ pozwoli stworzyć tajemniczą przestrzeń, do której wchodzi się jak do magicznej krainy. Brama balonowa nada pomieszczeniu magiczny klimat, dzięki czemu solenizant zapomni, że nie jest w restauracji czy klubie, a we własnym domu.

  1. Girlanda z balonów

Chcesz mieć świetne tło do zdjęć albo ozdobę do wnęki czy na balustradę schodów? Wystarczy zdecydować się na naszą girlandę balonową, która zapewni odpowiedni nastrój. Możesz ją dowolnie spersonalizować, decydując się na ulubioną kolorystykę, motyw czy elementy, co na pewno nie umknie uwadze Twoich gości i sprawi, że Twoje przyjęcie urodzinowe będzie jedyne w swoim rodzaju!

  1. Balony z helem ze światełkami LED

Chcesz zaskoczyć swoich gości? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, to balony z helem i LED-ami są doskonałym wyborem. Ta dekoracja pasuje idealnie do większości tematycznych imprez, a także na przyjęcie urodzinowe zarówno dzieci jak i dorosłych. Trzeba tylko uwzględnić zmianę koloru balonów. Najlepiej sprawdzają się jednak balony w jasnych barwach, szczególnie białe, ponieważ światełka LED są wtedy lepiej widoczne.

  1. Balonowe ramki

Nie ma potrzeby inwestowania pieniędzy w fotografa albo budkę fotograficzną, jeśli zdecydujesz się na tę dekorację balonową. Ramka może być wykonana z ozdobnymi elementami, takimi jak gwiazdy czy kwiaty, z personalizowanym napisem lub zdjęciami Twojego dziecka albo jego ulubionej postaci z kreskówki! Dzięki temu będziesz mieć specjalny spot do fotografii i idealne tło do zdjęć na Instagram. Przyjęcie urodzinowe to świetna okazja na nawiązanie przyjaźni i zacieśnienie więzi, a nic tak nie zbliża dzieci jak wspólna zabawa i pozowanie do zdjęć!

Jeżeli potrzebujecie dekoracji balonowych albo po prostu marzą się wam piękne dekoracje urodzinowe zapraszamy do kontaktu telefonicznego 789125225 i mailowego biuro@jubila.pl lub na bezpłatne konsultacje do naszej Pracowni Dekoracyjnej Jubila na ulicy Wita Stwosza 10 w Bielsku-Białej! Nasze realizacje można oglądać na naszej stronie na Facebooku i Instagramie!

 

Nasza propozycja dekoracji balonowych na imprezy urodzinowe:

przyjęcia urodzinowe  przyjęcia urodzinowe