JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

Polska jest krajem o silnie rozwiniętej tradycji ślubów i wesel, dlatego przedstawiamy najciekawsze dekoracje weselne na 2021 rok. Aby stworzyć idealne wesele nie wystarczy tylko znaleźć odpowiednią salę, wybrać odpowiednie menu oraz smaczne jedzenie i zaprosić najbliższych. Tak ważny dzień zasługuje na piękną oprawę, z której nie tylko będziecie się cieszyć w dniu ślubu i przez całe wesele, ale która będzie wspaniale wyglądać na pamiątkowych zdjęciach w przyszłości, dlatego dekoracje weselne są tak istotne.

Polska jest krajem o silnie rozwiniętej tradycji ślubów i wesel, dlatego przedstawiamy najciekawsze dekoracje weselne na 2021 rok. Aby stworzyć idealne wesele nie wystarczy tylko znaleźć odpowiednią salę, wybrać odpowiednie menu oraz smaczne jedzenie i zaprosić najbliższych. Tak ważny dzień zasługuje na piękną oprawę, z której nie tylko będziecie się cieszyć w dniu ślubu i przez całe wesele, ale która będzie wspaniale wyglądać na pamiątkowych zdjęciach w przyszłości, dlatego dekoracje weselne są tak istotne.

Balony to ważny element uroczystości, ponieważ można je wykorzystać na każdym etapie imprezy. Balony z helem przyozdobione tiulem będą piękną ozdobą kościoła wewnątrz budynku, natomiast Mega Prezent może być pierwszą atrakcją poza kościołem! Państwo Młodzi wypuszczający setkę białych baloników do nieba, to piękny symbol inspirowany chińską tradycją wypuszczania lampionów (tyle że nasze balony są wykonane z biodegradalnego tworzywa i nie powodują pożarów lasów i środowiska naturalnego). Balony z helem w Mega Prezencie są białe, a wśród nich są ukryte dwa wielkie, czerwone serca! Salę na wesele również możemy ozdobić balonami i tutaj wybór jest ogromny! Najpopularniejsze dekoracje weselne to girlanda balonowa, ścianka z balonów, tiulowe balony z helem i brama balonowa!

Balony na wesele mogą sprawić, że z nawet niewielkim budżetem, dekoracje weselne będą wyglądały pięknie i okazale. Dekoracje balonowe są świetną alternatywą dla dekoracji kwiatowych, ponieważ świeże kwiaty są bardzo drogie i żeby wyglądały efektownie trzeba się liczyć z dużymi kosztami, a w kwestii sztucznych kwiatów nie wyglądają one tak dobrze i elegancko jak ich świeże odpowiedniki. Dekoracje balonowe mogą zmienić mało elegancką czy skromną przestrzeń w pełne energii i radości miejsce. Miejsce za stołem prezydialnym, stoły gości, drzwi wejściowe, parkiet czy strefa ze słodkościami to weselne przestrzenie, w których balony mogą wypełnić pustą lukę pięknymi dekoracjami. Kwiaty są w dzisiejszych czasach trudne do ułożenia, więc w nagłych wypadkach dekoracje weselne możemy stworzyć z balonów!

Kilka pomysłów na kreatywne dekoracje weselne i ślubne:

1. Monochromatyczne dekoracje balonowe

Istnieje wiele motywów kolorystycznych balonów i kompozycji, które zapierają dech w piersiach, ale jesteśmy zdania, że skromne ograniczenie feerii barw do jednego koloru to najlepsze rozwiązanie. Monochromatyczne dekoracje weselne to trend sezonu 2021/2022! Najodpowiedniejszym kolorem na wesele jest oczywiście biel! Tworząc dekoracje balonowe w jednej tonacji dmuchamy balony w różnych rozmiarach, żeby nadać całej kompozycji odpowiedniej dynamiki i przetykamy ją przezroczystmi balonami, które wypełniamy na przykład pierzem! Dobrymi kolorami do dekoracji weselnych jest także złoto, srebro lub czerń, w zależności jaki motyw przewodni ma wesele. Jeżeli jeden kolor to za mało, dwa także mogą wyglądać rewelacyjnie. Najlepsze są najprostsze opcje, więc polecamy biel ze srebrem i czerń ze złotem!

2. Duże balony z helem z napisami

Zamiast decydować się na dekoracje weselne z wielu małych balonów proponujemy alternatywne rozwiązanie! Można wybrać tylko kilka ogromnych balonów z napisami, które posłużą jako rekwizyt do pięknych zdjęć ślubnych. Naszym faworytem są białe balony gumowe z napisem Mrs. Na jednym i Mr. Na drugim! Możemy też stworzyć oryginalną i spersonalizowaną wiadomość, jak na przykład „Odliczanie rozpoczęte” czy „I żyli długo i szczęśliwie”.

3. Balony z helem dla gości

Żeby zrobić niespodziankę swoim gościom możecie podarować każdemu po dużym balonie z helem na znak świętowania. Taka opcja jest ciekawą alternatywą dla hałaśliwych fajerwerków i stworzy piękne tło do zdjęć ślubnych. Są to wyjątkowo subtelne, ale efektowne dekoracje weselne!

4. Budka fotograficzna

Zamiast zamawiać drogą foto-budkę zdecyduj się na budkę z balonów! W tej roli świetnie sprawdzi się także ścianka balonowa. Do tego potrzebujesz aparatu typu instax i gotowe!

5. Pokój Balonowy

Dzieci są nieodłącznymi gośćmi każdego wesela, ale często nudzą się podczas długich posiłków czy gier dla dorosłych. A jaka jest jedna cecha łącząca wszystkie dzieci? Uwielbiają balony! Aby zapewnić maluchom trochę rozrywki i jednocześnie dać rodzicom odrobinę wytchnienia polecamy przygotować dla dzieci salę balonową, w której możemy stworzyć balonową krainę, pełną szerokiej gamy balonów dla dzieci.

6. Balony w kształcie liter alfabetu oraz liczb

Jesteśmy w stanie stworzyć dekoracje balonowe w formie daty lub romantycznego napisu! Wykonamy dla Was balony w dacie waszego ślubu czy imiona Pary Młodej otoczone balonami z sercem pośrodku.

7. Balony jako żyrandole

Balony jako spływające z sufitu żyrandole to dekoracja, która pasuje idealnie do wysokich przestrzeni. Najczęściej wybieramy przezroczyste balony różnej wielkości napełniane powietrzem, które spuszczamy z sufitu, aby stworzyć romantyczną scenerię weselną oraz odpowiednie tło do zdjęć Młodej Pary! Balony możemy wypełnić białymi piórkami bądź konfetti!

8. Kompleksowe dekoracje Sali

Poza dużymi dekoracjami za pomocą balonów można rozświetlić różne inne punkty Sali weselnej, takie jak stoły i krzesła oraz stół prezydialny zarezerwowany dla Pary Młodej i ich świadków. Za pomocą balonów można udekorować piękny kącik ciast, scenę dla kapeli, parkiet czy kącik dla dzieci.

9. Brama balonowa

Przy wejściu na salę weselną lub przy wyjściu z kościoła możemy stworzyć wykonać łuk balonowy, który zapewni Młodej Parze „wielkie wejście”! Jest to jedna z najpopularniejszych opcji na dekoracje balonowe, ponieważ robi furorę swoim kształtem i wielkością. Możemy stworzyć dla Was bramę balonową w kształcie serca lub obrączki, wystarczy że przedstawicie nam swoją wizję na dekoracje weselne.

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje do naszej Pracowni Dekoratorskiej Jubila w Bielsku-Białej lub do kontaktu za pośrednictwem naszej strony internetowej www.jubila.pl lub naszego fanpage’a na Facebooku. Przyjmujemy też zgłoszenia mailowe (biuro@jubila.pl) oraz telefoniczne pod numerem +48789125225!

Nasza propozycja dekoracji balonowych na wesele:

Balony z helem Mr i Mrs  Weselna ścianka balonowa  Brama balonowa na wesele