JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

Zastanawiasz się jakie dekoracje na otwarcie lokalu wybrać? Prezentujemy nasze top 3 najlepszych dekoracji i radzimy jak ozdobić witrynę sklepu!

Zastanawiasz się jakie dekoracje na otwarcie lokalu wybrać? Prezentujemy nasze top 3 najlepszych dekoracji i radzimy jak ozdobić witrynę sklepu!

Masz pomysł na własny biznes, albo otwierasz kolejny punkt swojej firmy, wszystko już zaplanowane, a Tobie brakuje tylko pomysłu na wielkie otwarcie z pompą? O nic się nie martw i przeczytaj nasz poradnik, z którego dowiesz się jak najlepiej zaprezentować swoją działalność nowym klientom. 

 

Promocja i dekoracje na otwarcie lokalu – jak przyciągnąć klientów do nowego miejsca?

Konkurencja na rynku wzrasta z roku na rok i coraz trudniej jest przyciągnąć nowościami, zainteresować klientów i wymyślić rewolucyjny pomysł na firmę czy produkt. Z każdej strony jesteśmy bombardowani rozwiązaniami o jakich naszym dziadkom i rodzicom się nie śniło, a ciągły pęd za rozwojem i nowinkami znieczulił nas na sprytne działania marketingowe rynku. Jak w takim razie przyciągnąć klientów i zainteresować ich naszą marką?

Powszechnie wiadomo, że proste rozwiązania są najlepsze i coraz więcej firm stawia na przejrzyste i naturalne rozwiązania. Co więc zrobić w ramach promocji nowego lokalu? 

 1. Postaw na prostotę i wybierz eleganckie dekoracje na otwarcie lokalu
  Nic nie kojarzy się tak dobrze i radośnie jak dekoracje balonowe. Balony kojarzymy z dzieciństwem i beztroską, a profesjonalne dekoracje z balonów są elegancką alternatywą dla drogich dekoracji kwiatowych czy nietrwałych dekoracji z papieru. Z balonów można stworzyć wiele niespodziewanych kompozycji, w tym bramy balonowe z napisami!
 2. Promocje przez duże P
  Największym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się oczywiście promocje i rabaty. Jeśli ktoś nie planuje zakupów w naszym sklepie, ale spodoba się mu produkt, który okazyjnie jest w niższej cenie, z dużym prawdopodobieństwem skusi się jednak na spontaniczne zakupy. Dodatkowo jeśli poza okazją, obsługa klienta i jakość produktu będą równie znakomite, możesz zyskać stałego klienta, który będzie lojalnie kupował w Twojej firmie przez lata.
 3. Ekologiczność i transparentność
  Rabaty i zniżki czy dekoracje na otwarcie lokalu to nie jedyne co w dzisiejszych czasach interesuje klientów. Coraz więcej osób stara się robić świadome i ekologiczne zakupy w trosce o środowisko, ochronę zasobów wodnych i dobro pracowników, dlatego postaraj się, żeby wszystkie procesy produkcyjne i marketingowe były jak najbardziej transparentne i zrozumiałe dla klientów. Dzięki szczerej postawie i zaangażowaniu w ekologiczne inicjatywy możesz nie tylko zyskać świadomych klientów, ale również wniesiesz swój wkład w dobrą zmianę.

Najlepsze dekoracje na otwarcie lokalu

Niezależnie od swoich długoterminowych planów związanych z rozwojem firmy, doraźne akcje czy zabawy, które przyciągają uwagę klientów i pokazują Twój biznes z dobrej strony, mają nieocenioną wartość. Nic tak nie przyciąga uwagi jak balony, dlatego prezentujemy top 3 dekoracje na otwarcie lokalu – 

 1. Słupki balonowe
  Najpopularniejszą dekoracją, szczególnie na otwarcia sklepów, są słupki balonowe ozdabiające witryny i wejścia. Słupki wykonane z balonów występują w dwóch wariantach –

  Słupki balonowe klasyczne, symetrycznie równe, są wykonane z balonów o identycznej wielkości. To dekoracja odpowiednia na uroczyste otwarcia firm czy sklepów, które charakteryzuje poważny charakter usług profesjonalnych.

  42C2D7AD DAFB 4FA4 ABE0 9B44BE26A4B8

  Dekoracje na otwarcie lokalu

  Dekoracje na otwarcie lokalu

  Organiczne słupki balonowe to alternatywa dla tradycyjnej wersji, która jest bardziej… nieprzewidywalna. Słupki organiczne charakteryzują się różną wielkością balonów przez co są bardziej kreatywne i kolorowe i nadają się szczególnie do ozdoby wszelkiego rodzaju artystycznych przedsięwzięć (i nie tylko;))

  Organiczne słupki balonowe

  Organiczne słupki balonowe

 2. Brama balonowa
  Dla lokalów i sklepów z dużym wejściem głównym, głównie w marketach i galeriach handlowych, najlepszą dekoracją będzie brama balonowa, wykonana w barwach marki. Dodatkowo każdą bramę można ozdobić wybranym napisem balonowym, na przykład z nazwą firmy! Jest to dekoracja najbardziej przykuwająca uwagę klientów, a dzięki swojej elegancji i lekkości nada się na każdą okazje, nie tylko na dekoracje na otwarcie lokalu.

  Brama balonowa

  Brama balonowa

 3. Balony na patyczku
  Teoretycznie nie jest to dekoracja, a element wręczany klientom (a raczej głównie ich dzieciom!) w formie upominku, jednak my traktujemy go jako dekorację 🙂 głównie dlatego, że klienci trzymający balony z logo firmy są żywą i aktywną formą dekoracji. Wychodząc ze sklepu z balonikiem niosą ze sobą nazwę Twojej firmy i tym samym są w stanie zainteresować nią innych. Co więcej nasze balony na patyczku są wykonane w pełni z ekologicznych materiałów, więc nie musisz się martwić niepotrzebnym wykorzystaniem plastiku!

  balony na patyczku

  balony na patyczku

Jeśli nadal zastanawiasz się jak zainteresować klientów swoją marką, pamiętaj że dekoracje na otwarcie to nie klucz do sukcesu, ale zdecydowanie pomoże w zwiększeniu ruchu w Twoim sklepie, co może przełożyć się na dalsze sukcesy:) po więcej inspiracji zapraszamy na nasze profile w mediach społecznościowych – Facebook i Instagram!