JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

Zastanawiasz się jakie dekoracje na dzień dziecka wybrać? Z naszym poradnikiem, 1 czerwca przebiegnie radośnie i sprawnie, więc przestań się martwić i zorganizuj najlepszą imprezę dla swoich dzieci!

Zastanawiasz się jakie dekoracje na dzień dziecka wybrać? Z naszym poradnikiem, 1 czerwca przebiegnie radośnie i sprawnie, więc przestań się martwić i zorganizuj najlepszą imprezę dla swoich dzieci!

Wielkimi krokami zbliża się najbardziej radosne święto roku – dzień dziecka! Dziecko można odnaleźć w każdym z nas, niezależnie od wieku, dlatego jest to święto nas wszystkich! Cukierki, bose stopy, kolorowe ubrania i brudne kolana to szczęśliwe synonimy dzieciństwa, podobnie jak balony. Dekoracje na dzień dziecka powinny być jak najbardziej kolorowe i radosne, więc najlepszym rozwiązaniem na tę okazję są balony.

Balony na dzień dziecka przygotowujemy w wielu różnych formach, ale najpopularniejsze są balony na patyczku i balony z helem! Jak przygotować się na najważniejsze wydarzenie tego roku i sprawić, że będzie niezapomniane? Wszystkiego dowiecie się tutaj 🙂 

Jak urządzić idealny dzień dziecka?

Dzień dziecka to impreza jak każda inna, więc poza planowaniem zabaw i dekoracji na dzień dziecka przygotuj także listę gości,  jedzenie na imprezę czy ogólny plan wydarzeń. Pamiętaj, że udana impreza na dzień dziecka ma przede wszystkim podobać się najmłodszym, więc postaw na ulubionych bohaterów z bajek, najfajniejsze zabawy i najsłodsze przekąski z możliwych. W końcu to dzień dziecka!

Zacznij od zaplanowania gdzie odbędzie się impreza na dzień dziecka. Jeśli to wydarzenie, które planujesz wraz z przedszkolem czy szkołą, impreza prawdopodobnie odbędzie się w placówce, albo na boisku szkolnym. Dzień dziecka często organizowany jest w formie pikniku rodzinnego czy festynu. Szkoły często organizują dzień sportu z okazji dnia dziecka. 

Jeśli dzień dziecka będzie mniejszą imprezą możesz zorganizować ją u siebie w domu albo ogrodzie. Dobrym pomysłem będzie również impreza na dzień dziecka zorganizowana w kinie, w figloparku czy w jednym z popularnych parków rozrywki. To miejsca, które uwielbia większość dzieci, więc sukces imprezy będzie murowany! Dekoracje na dzień dziecka łatwiej dobrać do dużej przestrzeni szkolnej czy kinowej niż do domu, dlatego zapoznaj się z naszymi propozycjami balonowymi.

Girlanda balonowa

Girlanda balonowa

 

W kwestii jedzenia możesz zaszaleć i zamówić dzieciom pizzę na wynos, przygotować mini hamburgery lub hot-dogi, a na deser koniecznie lody w kilku smakach! Zapewne głos rozsądku mówi Ci, że tak niezdrowe rzeczy to nienajlepszy pomysł, ale od święta można sięgnąć po uwielbiane przez dzieci fast foody. Do menu dodaj trochę zdrowych przekąsek dla równowagi.

Nie zapomnij o gwoździu programu! Jakie atrakcje zapewnisz dzieciom? Na jakie usługi czy zabawy się zdecydujesz? Dla dzieci najważniejsza jest zabawa, tylko w przerwach od radosnego szaleństwa znajdą chwilę na zjedzenie czegoś dobrego czy odpoczynek przy muzyce, więc skup się na wymyśleniu ciekawych gier i zadań, które zaabsorbują dzieciaki na długie godziny. Obecnie popularne atrakcje to – 

  • Wynajem dmuchanych zjeżdżalni 
  • Przejażdżka na longboardach 
  • Malowanie twarzy 
  • Wyprawa w poszukiwaniu skarbów

     

Najlepsze balonowe dekoracje na dzień dziecka 

A jakie dekoracje na dzień dziecka wybrać? W zależności od miejsca, w którym będzie organizowana impreza mamy dla Ciebie kilka różnych propozycji! Jak wiadomo dzieci uwielbiają balony, więc wszelkie balonowe dekoracje na dzień dziecka podbiją serca rodziców i dzieci, dlatego koniecznie zapoznaj się z listą naszych ulubionych dekoracji!

Dzień dziecka z JUBILA

Dzień dziecka z JUBILA

1. Balony z helem
Wśród dziecięcych priorytetów balony z helem zajmują bardzo wysoką pozycję i gwarantują radość absolutną gdziekolwiek się pojawią. Mogą być zastosowane jako dekoracje balonowe i przywiązane do krzeseł dzieci lub balustrady, albo latać luzem służąc głównie do zabawy.

2. Brama balonowa z napisem
Piękna brama balonowa zdobiąca wejście na imprezę sprawi, że dzieci poczują się jak w bajce, a personalizowany napis z balonów jeszcze to podkreśli. Balony na dzień dziecka powinny być jak najbardziej kolorowe, więc brama balonowa może być przygotowana w kolorach tęczy z napisem „dzień dziecka”!

3. Balony na patyczku
Kolejny hit uwielbiany przez dzieci to balony na patyczku (oczywiście ekologiczne!). Rozdawane na wejściu nie tylko sprawią radość i będą służyć do zabawy, ale będą także świetnie prezentować się na pamiątkowych zdjęciach z imprezy. Dekoracje na dzień dziecka wcale nie muszą być drogie, rozległe i zajmować dużo miejsca. Ich głównym celem jest sprawienie radości dzieciom!

Jeśli masz ciekawy pomysł koniecznie podziel się nim z nami na Facebooku lub Instagramie, a po więcej inspiracji zapraszamy do naszej Galerii!