JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

Wśród naszych kwietniowych nowości dekoratorskich mamy prawdziwy hit – fotościanka z cekinów podbije serce każdego kto kocha glamour, błysk i efektowne dekoracje! Dziś prezentujemy fotościankę w złotej wersji gold. Wykorzystaliśmy ją w ubiegły weekend na wspaniałej imprezie osiemnastkowej ozdabiając ją czarno złotą girlandą balonową. Nasze fotościanki skradną Ci serce!

Wśród naszych kwietniowych nowości dekoratorskich mamy prawdziwy hit – fotościanka z cekinów podbije serce każdego kto kocha glamour, błysk i efektowne dekoracje! Dziś prezentujemy fotościankę w złotej wersji gold. Wykorzystaliśmy ją w ubiegły weekend na wspaniałej imprezie osiemnastkowej ozdabiając ją czarno złotą girlandą balonową. Nasze fotościanki skradną Ci serce!

Wszystko co musisz wiedzieć na temat fotościanki 

Dekoracje balonowe są najpopularniejszą formą dekoracji okolicznościowych na imprezy typu urodziny czy wesele. Ich efektywność, relatywnie niska cena oraz elastyczność wpływają na zainteresowanie jakim cieszą się na różnych imprezach. Coraz częściej jednak okazuje się, że balony są niewystarczające, szczególnie na dużych eventach i wydarzeniach plenerowych typu garden party, dlatego naszym najnowszym rozwiązaniem jest fotościanka z cekinów.

 

Fotościanka z użyciem kwiatów

Fotościanka z użyciem kwiatów

 

Fotościanka z cekinów posiada wiele zalet, jednak kluczowa jest jej uniwersalność, z jaką można dostosować ją do dowolnego typu imprezy. Zamysłem fotościanki jest możliwość zrobienia z niej przystępnego spotu do robienia zdjęć pamiątkowych. Fotościanka to po prostu efektowne tło do zdjęć, które można ozdobić w dowolny wybrany przez klienta sposób. Jednak to jak fotościanka zostanie udekorowana jest kluczem do sukcesu!

 

Cekinowa fotościanka

Cekinowa fotościanka

 

Każde efektowne tło, stworzone na eleganckim stelażu do zdjęć, zaprojektowane w odpowiednim stylu będzie piękną ścianką foto. W naszej ofercie najpopularniejsza jest okrągła fotościanka w kształcie dwóch złotych obrączek idealna na wesela i złota fotościanka z cekinów, zamawiana najczęściej na urodziny i imprezy firmowe! Składają się na nią 3600 cekinów!  

Najpopularniejsze wersje fotościanki w sezonie 2022

Fotościanki to nowość na rynku dekoracji imprezowych, głównie ze względu na fakt, że prym w dziedzinie dekoracji od lat wiodą balony. Przy tworzeniu dekoracji z fotościanką nadal używamy balonów, ale już jako pojedynczego elementu, nie całości. Balony są tylko ozdobą fotościanki, która tworzy pierwszy plan dekoracji. Nie ma jednego przepisu na idealną fotościankę, ponieważ imprezy różnią się między sobą w wielu aspektach, ale posiadając podstawowe bazy jesteśmy w stanie stworzyć dla każdego coś wyjątkowego i unikalnego.

 • Fotościanka z cekinów

  Fotościanka z cekinów

  Fotościanka z cekinów

  Fotościanka z cekinów będzie odpowiednia na wydarzenia huczne i radosne, gdzie szampan leje się całą noc, a goście rwą się do tańca. Na myśl przychodzi od razu sylwester i urodziny, imprezy w stylu minionej epoki, na przykład impreza w klimacie lat 70.! Fotościankę złotą najlepiej ozdobić balonami w kolorystyce czerni, czerwieni lub fioletu, natomiast srebrna fotościanka pięknie skomponuje się z balonami zielonymi, niebieskimi czy białymi. Cekinową fotościankę najlepiej ozdobić balonami!

 • Boho fotościanka z kwiatami lub bluszczem

  Fotościanka BOHO

  Fotościanka BOHO

  Fotościanka w stylu boho może być stworzona na różnych stelażach, jednak najpopularniejszą wersją jest heksagon owinięty białym płótnem i kwiatami, ewentualnie białym płótnem i zielonym bluszczem. Cena takiej fotościanki będzie wahać się w zależności od użytych do jej wykonania elementów. Jeśli zależy Ci na pięknych żywych kwiatach, które przeniosą Cię na łąki ze wspomnień z dzieciństwa będziesz musiał liczyć się z wyższą ceną takiej usługi. Tańszą alternatywą będzie fotościanka ozdobiona sztucznymi kwiatami, a na zdjęciach nie będzie widać różnicy!

 • Fotościanka weselna w kształcie obrączek ślubnych

  Fotościanka w kształcie obrączek

  Fotościanka w kształcie obrączek

   

  Weselne dekoracje najczęściej kojarzą się z dużą ilością luźno latających balonów, na szczęście czasy kiczu i kolorystycznej beztroski są już za nami, a obecnie najpopularniejszą dekoracją weselną jest elegancka fotościanka w kształcie obrączek ślubnych, ozdabiana kwiatami, balonami lub woalem.

 

Na jakie 3 okazje fotościanka sprawdzi się najlepiej?

 1. Urodziny

  Urodziny to najpopularniejsze wydarzenie ze względu na swoją cykliczność. Co prawda co roku nie organizujemy hucznych imprez, raczej rezerwujemy duże przyjęcia na większe rocznice takie jak osiemnastka, trzydziestka czy sześćdziesiątka! Na takie okazje idealnie sprawdzi się fotościanka z cekinów w złotej wersji, którą ostatnio ozdobiliśmy girlandą balonową z użyciem czarnych balonów.

 2. Wesele

  Fotościanka na wesele to doskonały wybór szczególnie ze względu na potrzebę stworzenia odpowiedniego miejsca do robienia zdjęć pamiątkowych na imprezie weselnej dla gości. Oczywiście sprawny fotograf umie zrobić zdjęcie wszędzie, jednak na salach weselnych zazwyczaj brakuje przestrzeni do stworzenia wspólnych zdjęć grupowych. Fotościanka z cekinów daje nam odpowiednie możliwości!

 3. Impreza firmowa

  Firmowa impreza to sztampowy przykład eventu, na który fotościanka z cekinów jest wręcz stworzona! Na imprezy biznesowe przychodzi bardzo duża ilość gości, którzy spodziewają się zobaczyć odpowiednie dekoracje i barwy firmowe w kreatywnej formie. Dodatkowo imprezom tego typu towarzyszy często fotograf, który  pięknymi zdjęciami dba o dobry wizerunek eventu i zapewnia dobrą prasę.

Niezależnie od tego czy organizujesz duży ślub, przyjęcie biznesowe, a może sylwestra, zdecyduj się na naszą spektakularną fotościankę ze złotych cekinów i baw się świetnie w blasku blichtru do samego rana! Po więcej inspiracji zapraszamy na nasz profil na Facebooku i Instagramie oraz do kontaktu telefonicznego pod numerem ! Fotościanka z cekinów dostępna jest do wynajęcia, więc nie zawsze będzie dostępna. Spiesz się jeśli marzy Ci się fotościanka na Twoim weselu.