JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

Czy dekoracje na dzień ojca to dobry pomysł na prezent? Są niebanalne, mają praktyczne zastosowanie w kontekście urządzanej imprezy i nie będą kosztować Cię fortuny. Jak co roku większość z nas zastanawia się nad prezentem dla taty na dzień ojca i dekoracje balonowe mogą być niesztampowym rozwiązaniem. Jakie propozycje będą najlepsze dla Ciebie i przypadną do gustu Twojemu tacie? Przeczytaj nasz artykuł, żeby dowiedzieć się więcej!

Czy dekoracje na dzień ojca to dobry pomysł na prezent? Są niebanalne, mają praktyczne zastosowanie w kontekście urządzanej imprezy i nie będą kosztować Cię fortuny. Jak co roku większość z nas zastanawia się nad prezentem dla taty na dzień ojca i dekoracje balonowe mogą być niesztampowym rozwiązaniem. Jakie propozycje będą najlepsze dla Ciebie i przypadną do gustu Twojemu tacie? Przeczytaj nasz artykuł, żeby dowiedzieć się więcej!

 

Dekoracje na dzień ojca – o czym musisz pamiętać? 

Co roku w drugiej połowie czerwca wiele osób staje przed podobnym problemem co kupić (czy zrobić:)) w prezencie na dzień ojca? Może to być nie lada wyzwanie! Niezdecydowanie i brak prezentowej weny dotyka większość z nas, dlatego stworzyliśmy praktyczny przewodnik po najlepszych prezentach dla taty i balonowe dekoracje na dzień ojca zdecydowanie królują na tej liście.

 

Złote balony foliowe

Złote balony foliowe.

 

 • Najważniejsza jest pamięć i zaangażowanie
  Może i jest to powtarzany do znudzenia truizm, ale z doświadczenia wiemy, że nie ma nic cenniejszego niż czas spędzany z bliskimi. Niezależnie od rodzaju waszej relacji i tego ile was różni, postaraj się spędzić ze swoim tatą trochę czasu. Spraw, że dekoracje na dzień ojca staną się tylko dodatkiem dla prawdziwego prezentu, jakim będą wspólnie spędzone chwile.
 • Postaw na osobiste zainteresowania
  Nikt nie lubi nietrafionych prezentów, a oklepane wino, czekoladki czy kwiaty już wszystkim się przejadły. Jak więc wybrać odpowiedni prezent nie przekraczając przy tym założonego budżetu? Najpewniejszym wyborem będzie prezent z dziedziny zainteresowań taty, dlatego dobrze jest wiedzieć jakie ma on hobby i zainteresowania, żeby znaleźć coś co rozpali ogniki radości w jego oczach i czego będzie używał na codzień. Jeśli nie znasz się na danej dziedzinie może znajdziesz książkę opisującą dany temat.
 • Zrób to sam
  Jeśli masz trochę czasu, chcesz zaoszczędzić pieniądze albo po prostu masz kreatywną duszę, spróbuj zorganizować coś samodzielnie. Prezenty wykonane samodzielnie mają większą wartość sentymentalną od tych kupnych, a dodatkowo będą niepowtarzalne. Jeśli nie masz zdolności artystycznych to zamiast portretu taty czy napisania piosenki ugotuj jego ulubiony obiad albo zabierz go w sentymentalną podróż do miejsca, które lubiliście razem odwiedzać. Możesz też zorganizować dla niego imprezę niespodziankę i dodać do niej personalizowane dekoracje na dzień ojca!

 

 

Top 4 pomysły na dekoracje na dzień ojca 

Niezależnie od tego jaki prezent wybierzesz czy wykonasz, zamówione dekoracje na dzień ojca będą idealnym dopełnieniem tej niespodzianki! Jednak co wybrać i jakie dekoracje balonowe będą odpowiednie na dzień ojca?

 1. Sufit z balonów ze zdjęciami na tasiemkach

  Zanim Twój tato wróci do domu z pracy możesz zaskoczyć go sufitem balonowym z morzem zdjęć przywiązanych do wstążeczek od balonów. Będzie to wzruszające doświadczenie z efektem wow! Na pierwszym planie pojawią się oczywiście balony pokrywające cały sufit, a dopiero po chwili dostrzeżone zostaną wasze wspólne zdjęcia rodzinne. Ta przepiękna niespodzianka to numer jeden w kategorii dekoracje na dzień ojca

 2. Brama balonowa na duże przyjęcie

  Planując przyjęcie z okazji dnia ojca będziesz potrzebować dekoracji! W końcu impreza bez balonów jest tylko zwykłym spotkaniem, dlatego postaw na magiczną bramę balonową z personalizowanym napisem na szczycie, na przykład Najlepszy tato świata. Łzy wzruszenia gwarantowane!

 3. Balony z helem jako bukiet balonowy

  Często z okazji świąt okolicznościowych w prezencie wręcza się kwiaty i duże bukiety, ale jest to dość oklepane rozwiązanie. Dlatego przychodzimy do Ciebie ze świetną alternatywą w postaci bukietu balonowego wykonanego z balonów z helem. Dekoracje na dzień ojca nie muszą być dużymi projektami przypiętymi na stałe do ściany czy balustrady, świetnie też sprawdzają się w poręcznej formie takiej jak bukiet z balonów.

 4. Mega prezent

  Mega prezent kojarzony jest głównie ze ślubami i weselami, zupełnie niepotrzebnie! To rozwiązanie doskonale pasuje również do innych okazji, takich jak urodziny czy właśnie dzień ojca! Dekoracje na dzień ojca, szczególnie w formie Mega Prezentu, mogą wywołać duże wrażenie, szczególnie jeśli będzie to widowisko z kilkuset balonów!

 

Dekoracje na dzień ojca to nowa alternatywa dla typowych prezentów, jakie wszyscy znamy z własnego doświadczenia, a pragniemy powiewu świeżości! Chętnie poznamy Twoje propozycje na udany prezent na dzień ojca. Podziel się swoimi pomysłami pod naszym ostatnim postem na Facebooku i Instagramie!