JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

Mega-wydarzenie to duża impreza, publiczna lub prywatna, stworzona ze sporym rozmachem i o wysokim budżecie, na którą trzeba koniecznie mieć piękne dekoracje balonowe! Tego typu impreza potrzebuje spektakularnych dekoracji, a najlepiej sprawdzą się do tego dekoracje balonowe firmy Jubila! W ostatnim czasie z powodu pandemii niestety nie było zbyt wiele dużych imprez, ale w poprzednich latach mieliśmy przyjemność udekorować kilka z nich i stworzyć spektakularne dekoracje balonowe oraz dekoracje okolicznościowe.

Dekoracje balonowe na mega wydarzenie

Mega-wydarzenie to duża impreza, publiczna lub prywatna, stworzona ze sporym rozmachem i o wysokim budżecie, na którą trzeba koniecznie mieć piękne dekoracje balonowe! Tego typu impreza potrzebuje spektakularnych dekoracji, a najlepiej sprawdzą się do tego dekoracje balonowe firmy Jubila! W ostatnim czasie z powodu pandemii niestety nie było zbyt wiele dużych imprez, ale w poprzednich latach mieliśmy przyjemność udekorować kilka z nich i stworzyć spektakularne dekoracje balonowe oraz dekoracje okolicznościowe.

Powodzenie tych wydarzeń wiąże się z umiejętnością ich planowania. W tym roku obchodzimy rocznicę 15 lat pracy w biznesie eventowym i możemy szczerze powiedzieć, że dekoracje balonowe wymagają nie lada doświadczenia. W pierwszych latach naszej pracy brak doświadczenia nadrabialiśmy zaangażowaniem, energią i wiedzą teoretyczną, którą sumiennie gromadziliśmy. Często też improwizowaliśmy! Wiemy jednak, że jest tak wiele szczegółów, które można przeoczyć, że warto zdać się na osobą lub firmę zawodowo zajmującą się organizowaniem imprez. Dzięki temu ograniczy się niepotrzebny stres i zaoszczędzi się sporo czasu, które mega wydarzenie może pochłonąć.

Wiele osób myśli o balonach jak o taniej alternatywie dla dekoracji sal. Jednak dekoracje balonowe zmieniły swoją konwencję na przestrzeni lat. Niegdyś dmuchało się pojedyncze balony i rozrzucało się je po całej sali na dziecięce urodziny, lub przywiązywało się baloniki do krzeseł gości w restauracji czy klubie. Dekoracje balonowe tego typu wyglądały tanio i nieestetycznie, często wręcz kiczowato.

Na szczęście obecnie dekoracje balonowe to często bardzo eleganckie kompozycje balonowe tworzone przez prawdziwych artystów! Nasz fachowy zespół potrafi tworzyć dekoracje balonowe wszelkiego rodzaju, poczynając od tak prostych kompozycji jak balony z helem tworzące spektakularny sufit balonowy na całej powierzchni pomieszczenia, w którym odbywa się duża impreza (co daje efekt nie z tego świata!), a kończąc na wyrafinowanych i pełnych efektów specjalnych dekoracjach, jak na przykład konstelacje z białych balonów z lampkami LED czy balony wybuchowe, odpalane w kluczowym momencie wydarzenia.

Ale każda dekoracja tworzona na dużą imprezę jest specjalnie przygotowywana pod typ wydarzenia, więc nie mamy jednego gotowego projektu, który sprawdzi się wszędzie, a tworzymy personalizowane projekty po bezpłatnych konsultacjach z Klientami. Wszystkie czynniki zależą od wielkości pomieszczenia, ilości gości czy budżetu i motywu przewodniego imprezy. Tworzymy też dekoracje balonowe do wybranych motywów – imprezy tematyczne to hit sezonu 2021/2022!

Co składa się na mega-wydarzenie?

Każda duża impreza to wydarzenie o sporym budżecie, którego część przeznaczona jest właśnie na dekoracje i tak zwane usługi rozrywkowe, która ma miejsce na przestrzeni powyżej 200 metrów kwadratowych a liczba zaproszonych gości przekracza 80 osób. Bardzo często mega wydarzenie to także impreza firmowa lub festiwal muzyczny, które potrzebują odpowiedniej oprawy, na którą idealnie nadają się dekoracje balonowe. Każdy typ wydarzenia wymaga stworzenia różnych dekoracji spełniających odpowiednie funkcje.

Na festiwal potrzeba czegoś bardziej dynamicznego, więc standardowe dekoracje balonowe takie jak girlanda z balonów (czyli girlanda organiczna) czy brama balonowa niekoniecznie się sprawdzą. Na duże wydarzenia tego typu pasują przede wszystkim ogromne przezroczyste balony z konfetti rzucane do publiczności ze sceny, które pełnią rolę miękkich piłek, a konfetti gwarantuje efekt radosnej euforii. Jeżeli na koncercie lub festiwalu jest jakaś strefa zamknięta warto udekorować ją kulami dyskotekowymi czy balonami wybuchowymi. Świetnie sprawdzą się także balony z helem.

Natomiast na bardziej oficjalne wydarzenia jak targi biznesowe czy impreza firmowa pasują statyczne dekoracje, na których można zamieścić logo marki czy firmy, na przykład ścianka balonowa, balony na patyczku lub girlanda z balonów. Jeżeli chce się stworzyć strefę firmową na targach lub kącik tematyczny warto postawić na coś o dużej konstrukcji. W tym przypadku idealna będzie brama balonowa.

W tym roku zrobiliśmy kilka mega wydarzeń. Jedno z nich było prywatną imprezą organizowaną w Katowicach. Na dekorację całej imprezy wykorzystaliśmy 3500 balonów gumowych oraz 1300 balonów z helem! Dodatkowo stworzyliśmy 10 dużych balonów wybuchowych, które firma zamówiła także na imprezę w Bielsku-Białej. Każda tego typu impreza wymaga dogłębnego rozplanowania przestrzeni i właściwego rozdysponowania budżetu. Po wstępnej konsultacji tworzymy potencjalne projekty i kilka scenariuszy dekoracji wraz z kosztorysem dopasowanym do budżetu Klienta, a po wstępnym wyborze nanosimy finalne poprawki. Wymaga to dokładnego przemyślenia, rozplanowania i oczywiście pracy zespołowej, która naszym zdaniem jest najlepszą częścią naszej pracy!

Mamy to szczęście, że mamy niesamowitych Klientów, którzy powierzyli nam swoje zaufanie i swoje imprez, a my najwyraźniej ich nie zawiedliśmy! Zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku – https://www.facebook.com/JubilaDekoracjeBalonowe do oglądania naszych realizacji!

 

Nasza propozycja dekoracji balonowych na ważne wydarzenia: 

Dekoracje balonowe  Dekoracje balonowe  Dekoracje balonowe  Dekoracje balonowe . Dekoracje balonowe